Rozbudowa szkoły.

Zobaczcie jak przebiega rozbudowa szkoły. Będziemy sukcesywnie dołączać kolejne zdjęcia do galerii :)

Stypendium Jana Pawła II

Stypendium Miasta Kalisza im. Św. Jana Pawła II na rok szkolny 2019/2020 sem. II

Termin składania wniosku upływa w dniu 24.01.2020 r. godz. 15:00

Przypominam, że ubiegać się mogą uczniowie zamieszkali i zameldowani w Kaliszu, którzy mają średnią ocen (osiągniętą w semestrze poprzedzającym semestr, na który składa się wniosek) minimum 5,4 ( dotyczy uczniów klas 4-6) oraz średnią 5,2 ( dotyczy uczniów klas 7-8) , próg dochodowy 1800 zł netto na czlonka rodziny, wyjątkowe uzdolnienia (potwierdzone pisemnie), wzorową postawę społeczną (potwierdzoną odpowiednimi opiniami lub dokumentami).

Proszę zwrócić uwagę na dokładne uzupełnienie wniosku w punktach 9-11.

W razie pytań zapraszam do sekretariatu.

Wniosek można pobrać w sekretariacie szkoły.