Rozbudowa szkoły.

Zobaczcie jak przebiega rozbudowa szkoły. Będziemy sukcesywnie dołączać kolejne zdjęcia do galerii :)

Wydarzenia sportowe

Pobiegliśmy po raz 7!!!

Już po raz siódmy Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza wraz z Radą Osiedla Winiary zorganizowała Bieg Winiarski. Tegoroczna edycja sportowej imprezy odbyła się 14 września  na trasach biegowych Nadleśnictwa Kalisz, przy ulicy Gajowej.

17.09.2013

Tenisowe zmagania

19.11.2013

Turniej karate

13.05.2013

Stypendium Jana Pawła II

Stypendium Miasta Kalisza im. Św. Jana Pawła II na rok szkolny 2019/2020 sem. II

Termin składania wniosku upływa w dniu 24.01.2020 r. godz. 15:00

Przypominam, że ubiegać się mogą uczniowie zamieszkali i zameldowani w Kaliszu, którzy mają średnią ocen (osiągniętą w semestrze poprzedzającym semestr, na który składa się wniosek) minimum 5,4 ( dotyczy uczniów klas 4-6) oraz średnią 5,2 ( dotyczy uczniów klas 7-8) , próg dochodowy 1800 zł netto na czlonka rodziny, wyjątkowe uzdolnienia (potwierdzone pisemnie), wzorową postawę społeczną (potwierdzoną odpowiednimi opiniami lub dokumentami).

Proszę zwrócić uwagę na dokładne uzupełnienie wniosku w punktach 9-11.

W razie pytań zapraszam do sekretariatu.

Wniosek można pobrać w sekretariacie szkoły.