Rozbudowa szkoły.

Zobaczcie jak przebiega rozbudowa szkoły. Będziemy sukcesywnie dołączać kolejne zdjęcia do galerii :)

Akcja „Przerwa na czytanie”

W dniu 9 października 2020r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowej Edycji V Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie”- bicie rekordu w czytaniu na przerwie. W tym dniu uczniowie podczas jednej z przerw czytali nowelki i fragmenty książek Henryka Sienkiewicza – jako akcent obchodów 100-lecia naszej szkoły. Pozostałe przerwy przeznaczyli na czytanie swoich ulubionych książek. W akcji uczestniczyli wszyscy uczniowie klas I –VIII w liczbie 240. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Więcej zdjęć w galerii.