Konkurs na ozdobę świąteczną.

Zapraszamy do konkursu na ozdobę świąteczną. Do 14 grudnia czekamy na wasze prace.

Konkurs na straszną dynię - rozstrzygnięty!

Z okazji Święta Halloween uczniowie klas I – VIII naszej szkoły wzięli udział w szkolnym konkursie pt. „Najstraszniejsza dynia Halloween”. Rozpowszechnianie wśród uczniów tego amerykańskiego święta ma na celu popularyzację, zaznajomienie oraz zapoznanie ich z tradycją i kulturą krajów anglojęzycznych. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością oraz twórczością w rzeźbieniu dyni. Wykonane prace wzbudziły ogromny podziw wśród pozostałych uczniów, którzy na każdej przerwie podziwiali Halloween’ owe dynie wystawione na szkolnym korytarzu. Wszyscy uczestnicy konkursu wykonali dynie według własnych pomysłów, pojawiły się dynie z perukami, pięknymi kapeluszami, jeżem na głowie, a nawet kareta i dynia Kosmos. Jury w składzie p. Dyrektor Irena Hofman, p. Małgorzata Kania, p. Agnieszka Jamroziak, postanowiły przyznać nagrody dla dwunastu laureatów.

Oto dzieci, które otrzymały dyplomy i upominki:

Szymon Frątczak, Gabriela Wieczorek, Mateusz Tomczak, Blanka Bukwa, Kamil Tomczak, Wiktoria Wnuczek, Sara Winsze - Kical, Aleksandra Przyłęcka, Filip Machowicz, Maja Wieczorek, Patrycja Kierlińska, Alicja Machowicz.