01

Konkurs na straszną dynię!

Konkurs na straszną dynię!

Na poniedziałek 29 X można przynieść straszną dynię Halloween. Wybierzemy w szkole te najciekawiej przygotowane. Zapraszamy do zabawy!

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.

Dnia 28 września 2018 r. nasza szkoła włączyła się w akcję Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. W tym dniu uczniowie wszystkich klas na trzeciej godzinie lekcyjnej wysłuchali czytanych przez nauczycieli fragmentów ulubionych książek. ( 15 min.) Odczytano w klasach fragmenty książek z serii „Magiczne drzewo” Andrzeja Maleszki oraz „Koszmarnego Karolka” Francesca Simon również książki z serii Harry Potter” Joanne Rowling i książki z serii „Nela mała reporterka” Uczniowie, aby zachęcić swoich rówieśników do czytania książek wzięli udział w konkursie plastycznym wykonując ilustracje i plakaty do odczytanych fragmentów książek. Najładniejsze prace zostaną nagrodzone w postaci książek i drobnych upominków.


Cofnij
Poprzednia 1 Następna

warto wiedziec

Stypendium im. Świętego Jana Pawła II

 

 

Stypendium im. Świętego Jana Pawła II

 

Informujemy uczniów pragnących ubiegać się o Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II, że termin składania wniosków o przyznanie stypendium na pierwszy semestr roku szkolnego 2017/18 upływa dnia 23.06.2017 r. ( § 2 ust 5 Regulaminu przyznawania Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II dla uczniów ).

 

Kryteria przyznania Stypendium:

 

1)    Średnia ocen – minimum 5,2.

 

2)    Dochód netto na członka rodziny – do 1000,00 zł.

 

3)    Zamieszkanie i zameldowanie na pobyt stały na terenie Miasta Kalisza.

 

 

 

Wniosek do pobrania w sekretariacie szkoły lub z załącznika

 

 

Szóstka Biega z flagą 

2 maja, w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej odbył się w Kaliszu po raz siódmy bieg z flagą. Wzięło w nim udział ponad 120 osób. Zwycięzcą biegu głównego był Jurij Blahodir z Ukrainy

Kto kogo powinien zapraszać do znajomych na facebooku?

Uczniowie często ochoczo wysyłają zaproszenia swoim nauczycielom. Czy jednak wypada im to robić? Przeczytajcie!

Sposób na agresję

Problem z agresją u młodzieży może zniknąć!

Wszystkie prawa zastrzeżone przez SP VI
Polityka w sprawie Cookies

Projekt i jego realizacja mediaessence.pl