ZAPISY DO SZKOŁY!

Zaczynamy II semestr!

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.

Dnia 28 września 2018 r. nasza szkoła włączyła się w akcję Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. W tym dniu uczniowie wszystkich klas na trzeciej godzinie lekcyjnej wysłuchali czytanych przez nauczycieli fragmentów ulubionych książek. ( 15 min.) Odczytano w klasach fragmenty książek z serii „Magiczne drzewo” Andrzeja Maleszki oraz „Koszmarnego Karolka” Francesca Simon również książki z serii Harry Potter” Joanne Rowling i książki z serii „Nela mała reporterka” Uczniowie, aby zachęcić swoich rówieśników do czytania książek wzięli udział w konkursie plastycznym wykonując ilustracje i plakaty do odczytanych fragmentów książek. Najładniejsze prace zostaną nagrodzone w postaci książek i drobnych upominków.