Rozbudowa szkoły.

Zobaczcie jak przebiega rozbudowa szkoły. Będziemy sukcesywnie dołączać kolejne zdjęcia do galerii :)

Szkolenia dla rodziców.

Miasto Kalisz zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu kompetencji cyfrowych, realizowanych w ramach projektu "Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych" z następującego zakresu:

• "Rodzic w internecie"

• "Działam w sieciach społecznościowych"

• "Tworze własną stronę internetową"

• "Kultura w sieci"

• "Moje finanse i transakcje w sieci".

Rekrutację prowadzi Szkoła Podstawowa Nr 16 w Kaliszu, ul. Fabryczna 13-15, w której będą prowadzone szkolenia. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu (062)  757 28 98.

Pierwsze szkolenia ruszają już w lutym, od 18.02.2019r. Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły, liczy się jednak kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona!

Stypendium Jana Pawła II

Stypendium Miasta Kalisza im. Św. Jana Pawła II na rok szkolny 2019/2020 sem. II

Termin składania wniosku upływa w dniu 24.01.2020 r. godz. 15:00

Przypominam, że ubiegać się mogą uczniowie zamieszkali i zameldowani w Kaliszu, którzy mają średnią ocen (osiągniętą w semestrze poprzedzającym semestr, na który składa się wniosek) minimum 5,4 ( dotyczy uczniów klas 4-6) oraz średnią 5,2 ( dotyczy uczniów klas 7-8) , próg dochodowy 1800 zł netto na czlonka rodziny, wyjątkowe uzdolnienia (potwierdzone pisemnie), wzorową postawę społeczną (potwierdzoną odpowiednimi opiniami lub dokumentami).

Proszę zwrócić uwagę na dokładne uzupełnienie wniosku w punktach 9-11.

W razie pytań zapraszam do sekretariatu.

Wniosek można pobrać w sekretariacie szkoły.