Konkurs na kartkę świąteczną!

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Rozbudowa szkoły.

Zobaczcie jak przebiega rozbudowa szkoły. Będziemy sukcesywnie dołączać kolejne zdjęcia do galerii :)

Tenisowe zmagania

W dniu 25.10.2013 odbyły się indywidualne mistrzostwa miasta Kalisza w tenisie stołowym. Podobnie jak to miało to miejsce w latach ubiegłych nasza szkoła zajęła czołowe lokaty.

II miejsce wśród chłopców zajął Michał Maćkowiak z kl. V.  Wśród dziewcząt II miejsce zajęła Natalia Wolf, a III miejsce zdobyła Karolina Nowak-obie z kl. VI.

Następnego dnia, tj. 26 października, w sobotę odbyły się drużynowe mistrzostwa miasta Kalisza w tenisie stołowym, gdzie dziewczęta zostały mistrzyniami Kalisza zajmując I miejsce i awansując zarazem do finału rejonu w Siedlikowie.

Chłopcy natomiast zajęli II miejsce premiowane również awansem do finału rejonu. Reprezentacja dziewcząt grała w składzie Natalia Wolf i Karolina Nowak , a chłopców Paweł Chałaj i Michał Maćkowiak.

Fotorelacja z zawodów dostępna tutaj

Opiekunem koła tenisa stołowego i tym samym reprezentacji szkoły jest Cezary Pietrzak