Konkurs na ozdobę świąteczną.

Zapraszamy do konkursu na ozdobę świąteczną. Do 14 grudnia czekamy na wasze prace.

Turniej karate

2 kwietnia w Zbiersku odbył się pierwszy mecz karate pomiędzy Reprezentacją Kalisza a Zbierskiem. Organizatorem turnieju był Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Zbiersku, a na starcie pojawiło się ponad 79 karateków. W skład kaliskiej reprezentacji nie mogło zabraknąć także uczniów z SP nr 6 w Kaliszu w składzie: Kuba Machowicz, Sebastian Chudaś oraz Jakub Kaczmarek.

Cala trójka naszych uczniów startowała w kategorii kata czyli specjalnie przygotowanych układów, w których oceniania jest: moc, precyzja i technika. W  wyżej wymienionej kategorii wygrał Jakub Kaczmarek zajmując I miejsce, III lokatę zajął Kuba Machowicz, który wygrał jednym punktem z Sebastianem Chudasiem.

Jesteśmy zadowoleni z sukcesów naszych karateków! Rewanż nastąpi 25 maja w naszej szkole.