Zakończenie roku.

Wizyta przedszkolaków w naszej szkole.

21 listopada 2018 r. odwiedziły szkolną bibliotekę przedszkolaki z grupy III z Publicznego Przedszkola nr 20 wraz z opiekunem mgr Anetą Strzałką. Dzieci miały możliwość obejrzenia naszej biblioteki. Zapoznania się z pracą bibliotekarza, regulaminem biblioteki oraz jej księgozbiorem. Maluchy z zaciekawieniem oglądały książki dla dzieci. Wysłuchały też bajki „ Tomcio Paluszek” Agnieszki Nożyńskiej z serii 100 bajek naszego dzieciństwa.

Na zakończenie umówiliśmy się na ponowną wizytę u przedszkolaków. Tym razem do przedszkola zawitają ich starsi koledzy i koleżanki z Klubu Przyjaciół Biblioteki.