Budki dla kotów.

Zakończyliśmy akcję pomocy bezdomnym kotom. Uczniowie wykonali 32 domki dla kotów.

Zebrania z rodzicami.

Dnia 8 listopada zapraszamy na wywiadówki.

Klasy młodsze zapraszamy na godz. 17.15 oraz rodziców klas siódmych, natomiast pozostali rodzice kalas straszych na 18.15

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej

Godziny otwarcia biblioteki

rok szkolny 2016/2017

Poniedziałek, środa, piątek - 900 - 1400

Co tydzień w szkolnej bibliotece w środę i piątek odbywają się spotkania Koła Przyjaciół Biblioteki  Uczennice i uczeń z klasy V a i V b podczas spotkań porządkują i naprawiają zniszczone książki.  Wspólnie z opiekunem biblioteki przygotowują gazetki przy bibliotece szkolnej oraz zawieszają gazetkę okolicznościową. Podczas kilku spotkań uczennice i uczeń z obu klas zapoznali się z zasadami dotyczącymi  współpracy na zajęciach Koła Przyjaciół Biblioteki oraz omówili imprezy, które wkrótce odbędą się w bibliotece.

Stypendium im. Świętego Jana Pawła II

Informujemy uczniów pragnących ubiegać się o Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II, że termin składania wniosków o przyznanie stypendium na pierwszy semestr roku szkolnego 2017/18 upływa dnia 23.06.2017 r. ( § 2 ust 5 Regulaminu przyznawania Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II dla uczniów ).

Kryteria przyznania Stypendium:

1)    Średnia ocen – minimum 5,2.

2)    Dochód netto na członka rodziny – do 1000,00 zł.

3)    Zamieszkanie i zameldowanie na pobyt stały na terenie Miasta Kalisza.

Wniosek do pobrania w sekretariacie szkoły lub z załącznika

Szóstka Biega z flagą

2 maja, w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej odbył się w Kaliszu po raz siódmy bieg z flagą. Wzięło w nim udział ponad 120 osób. Zwycięzcą biegu głównego był Jurij Blahodir z Ukrainy