Rozbudowa szkoły.

Zobaczcie jak przebiega rozbudowa szkoły. Będziemy sukcesywnie dołączać kolejne zdjęcia do galerii :)

Koło tenisa stołowego

Koło tenisa stołowego w Szkole Podstawowej nr 6 zostało założone we wrześniu 2007 roku. Głównym naszym celem jest popularyzacja tej pięknej dyscypliny sportowej oraz rozwijanie sprawności fizycznej a w tym koordynacjiruchowej, szybkościreakcji i wytrzymałości. Obecnie w roku szkolnym 2016/2017 zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu :w środy od 12.40 do13.25 oraz we wtorki od 10.45 do 11.30.  Spotkania koła tenisa stołowego prowadzi p. Cezary Pietrzak.

Co roku odnosimy sukcesy:

W dniu 19.10.2016 r. odbył się drużynowy turniej tenisa stołowego. W kategorii dziewcząt nasza szkoła zajęła III miejsce w Kaliszu.

Rok szkolny 2007/2008

I miejsce w indywidualnych mistrzostwach Kalisza – Kacper Pietrzak,

II miejsce w drużynowych mistrzostwach Kalisza chłopców ( awans do finału rejonu)(awans do finału rejonu)

Rok szkolny 2008/2009

I miejsce w indywidualnych mistrzostwach Kalisza – Rafał Mecwaldowski, (awans do

finału rejonu)

II miejsce w drużynowych mistrzostwach Kalisza chłopców,

(awans do finału rejonu)

III miejsce w drużynowych mistrzostwach Kalisza dziewcząt,

W roku szkolnym 2009/2010 byliśmy w Kaliszu bezkonkurencyjni:

I miejsce w indywidualnych mistrzostwach Kalisza – Dagmara Ciebień, (awans do finału rejonu)

II miejsce w indywidualnych mistrzostwach Kalisza – Maja Kubiaczyk, (awans do finału rejonu)

I miejsce w drużynowych mistrzostwach Kalisza dziewcząt, (repr. A)

(awans do finału rejonu)

III miejsce w drużynowych mistrzostwach Kalisza dziewcząt, (repr. B)

III miejsce w drużynowych mistrzostwach Kalisza chłopców.

W roku szkolnym 2010/2011

III miejsce w indywidualnych mistrzostwach Kalisza - Kamila Żarnecka

III miejsce w indywidualnych mistrzostwach Kalisza - Igor Kubiaczyk

II miejsce w drużynowych mistrzostwach Kalisza dziewcząt (awans do finału rejonu) ,

W bieżącym roku szkolnym 2011/2012

III miejsce w drużynowych mistrzostwach Kalisza dziewcząt,

II miejsce w drużynowych mistrzostwach Kalisza chłopców (awans do finału rejonu).

Stypendium Jana Pawła II

Stypendium Miasta Kalisza im. Św. Jana Pawła II na rok szkolny 2019/2020 sem. II

Termin składania wniosku upływa w dniu 24.01.2020 r. godz. 15:00

Przypominam, że ubiegać się mogą uczniowie zamieszkali i zameldowani w Kaliszu, którzy mają średnią ocen (osiągniętą w semestrze poprzedzającym semestr, na który składa się wniosek) minimum 5,4 ( dotyczy uczniów klas 4-6) oraz średnią 5,2 ( dotyczy uczniów klas 7-8) , próg dochodowy 1800 zł netto na czlonka rodziny, wyjątkowe uzdolnienia (potwierdzone pisemnie), wzorową postawę społeczną (potwierdzoną odpowiednimi opiniami lub dokumentami).

Proszę zwrócić uwagę na dokładne uzupełnienie wniosku w punktach 9-11.

W razie pytań zapraszam do sekretariatu.

Wniosek można pobrać w sekretariacie szkoły.