Rozbudowa szkoły.

Zobaczcie jak przebiega rozbudowa szkoły. Będziemy sukcesywnie dołączać kolejne zdjęcia do galerii :)

Konkurs na świąteczną kartkę.

Regulamin Szkolnego Konkursu Plastycznego

Na

Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

I. Cele i przedmiot konkursu

• kultywowanie tradycji bożenarodzeniowej

• prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości uczniów

• poszerzanie wiadomości na temat technik plastycznych

II Organizatorzy konkursu

Organizatorami konkursu na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową są:

• pani Małgorzata Pomykała

• pani Beata Lewandowska

III Warunki uczestnictwa w konkursie

• Kategoria I – klasy I – III szkoły podstawowej

• Kategoria II – klasy IV – VI szkoły podstawowej

• Kategoria III – klasy VII – VIII szkoły podstawowej

Prace składamy od 20 listopada do 3 grudnia.

IV Forma prezentacji pracy konkursowej

1. Prace należy wykonać ręcznie.

2. Zadaniem uczestników jest wykonanie kartki o wymiarach 14x20 (kartka formatu A4 złożona na pół) lub mniejsze.

3. Wykonanie: dowolna technika płaska.

4. W konkursie nie będą oceniane prace wykonane przez naklejanie kasz, makaronów, ryżu itp.  materiałów sypkich.

5. Kartka z życzeniami powinna być wykonana na komputerze ozdobną czcionką i bardzo starannie (kartki nie wklejamy tylko wkładamy do środka kartki świątecznej).

6. Wszystkie prace powinny być podpisane na kopercie, w której umieszczamy kartkę świąteczną.

7. Na kopercie powinny znaleźć się następujące informacje: imię, nazwisko i klasa. Informacje prosimy zapisać drukowanymi literami, starannie i czytelnie.

8. Laureaci konkursu – autorzy najlepszych prac otrzymują nagrody – organizatorzy przewidują także wyróżnienia.

9. Nagrodzone w konkursie prace przechodzą na własności organizatorów.

10. Kartki wyróżnione będą wykorzystane do promocji Szkoły Podstawowej nr 6 w Kaliszu i przesłane  do dwóch szkół w Polsce w ramach projektu „Międzyszkolna Wymiana Kartek Świątecznych”.

11. Prace należy dostarczyć do specjalnie przygotowanej skrzynki pocztowej w świetlicy szkolnej lub do organizatorów konkursu.

Małgorzata Pomykała

Beata Lewandowska

Stypendium Jana Pawła II

Stypendium Miasta Kalisza im. Św. Jana Pawła II na rok szkolny 2019/2020 sem. II

Termin składania wniosku upływa w dniu 24.01.2020 r. godz. 15:00

Przypominam, że ubiegać się mogą uczniowie zamieszkali i zameldowani w Kaliszu, którzy mają średnią ocen (osiągniętą w semestrze poprzedzającym semestr, na który składa się wniosek) minimum 5,4 ( dotyczy uczniów klas 4-6) oraz średnią 5,2 ( dotyczy uczniów klas 7-8) , próg dochodowy 1800 zł netto na czlonka rodziny, wyjątkowe uzdolnienia (potwierdzone pisemnie), wzorową postawę społeczną (potwierdzoną odpowiednimi opiniami lub dokumentami).

Proszę zwrócić uwagę na dokładne uzupełnienie wniosku w punktach 9-11.

W razie pytań zapraszam do sekretariatu.

Wniosek można pobrać w sekretariacie szkoły.