Budki dla kotów.

Zakończyliśmy akcję pomocy bezdomnym kotom. Uczniowie wykonali 32 domki dla kotów.

Zebrania z rodzicami.

Dnia 8 listopada zapraszamy na wywiadówki.

Klasy młodsze zapraszamy na godz. 17.15 oraz rodziców klas siódmych, natomiast pozostali rodzice kalas straszych na 18.15

I. Definicje

• Serwis – oznacza stronę internetową lub aplikację, pod którą Administrator prowadzi serwis internetowy, działający w domenie: sp6.kalisz.pl

• Urządzenie – oznacza elektroniczne urządzenie za pośrednictwem, którego Użytkownik uzyskuje dostęp do Serwisu.

• Użytkownik – oznacza podmiot, na rzecz którego mogą być świadczone usługi drogą elektroniczną lub z którym zawarta może być umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną.

1. Konfiguracji serwisu

1. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych Serwisu

2. rozpoznania urządzenia Użytkownika Serwisu oraz jego lokalizację i odpowiednio wyświetlenia strony internetowej, dostosowanej do jego indywidualnych potrzeb

3. zapamiętania ustawień wybranych przez Użytkownika i personalizacji interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik

4. zapamiętania historii odwiedzonych stron w serwisie w celu rekomendacji treści

5. rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.

2. Uwierzytelniania użytkownika w serwisie i zapewnienia sesji użytkownika w serwisie

1. utrzymania sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła

2. poprawnej konfiguracji wybranych funkcji Serwisu, umożliwiając w szczególności weryfikację autentyczności sesji przeglądarki

3. optymalizacji i zwiększenia wydajności usług świadczonych przez Administratora

3. Analiz i badań oraz audytu oglądalności

4. Tworzenia anonimowych statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych Serwisu, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości

5. Zapewnienia bezpieczeństwa i niezawodności serwisu

1. prezentowania treści multimedialnych na stronach internetowych Serwisu, które są pobierane z zewnętrznego serwisu internetowego:

2. zbierania ogólnych i anonimowych danych statycznych za pośrednictwem narzędzi analitycznych:

3. wykorzystania funkcji interaktywnych w celu popularyzacji serwisu za pomocą serwisów społecznościowych:

4. wykorzystania funkcji w celu ułatwienia komunikacji za pośrednictwem strony internetowej Serwisu, które są pobierane z zewnętrznego serwisu internetowego:

• Użytkownik może samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików Cookies, określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu do plików Cookies w Urządzeniu Użytkownika. Zmiany ustawień, o których mowa w zdaniu poprzednim, Użytkownik może dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej lub za pomocą konfiguracji usługi. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o każdorazowym zamieszczeniu Cookies na urządzeniu Użytkownika. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Stypendium im. Świętego Jana Pawła II

Informujemy uczniów pragnących ubiegać się o Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II, że termin składania wniosków o przyznanie stypendium na pierwszy semestr roku szkolnego 2017/18 upływa dnia 23.06.2017 r. ( § 2 ust 5 Regulaminu przyznawania Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II dla uczniów ).

Kryteria przyznania Stypendium:

1)    Średnia ocen – minimum 5,2.

2)    Dochód netto na członka rodziny – do 1000,00 zł.

3)    Zamieszkanie i zameldowanie na pobyt stały na terenie Miasta Kalisza.

Wniosek do pobrania w sekretariacie szkoły lub z załącznika

Szóstka Biega z flagą

2 maja, w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej odbył się w Kaliszu po raz siódmy bieg z flagą. Wzięło w nim udział ponad 120 osób. Zwycięzcą biegu głównego był Jurij Blahodir z Ukrainy