Budki dla kotów.

Zakończyliśmy akcję pomocy bezdomnym kotom. Uczniowie wykonali 32 domki dla kotów.

Zebrania z rodzicami.

Dnia 8 listopada zapraszamy na wywiadówki.

Klasy młodsze zapraszamy na godz. 17.15 oraz rodziców klas siódmych, natomiast pozostali rodzice kalas straszych na 18.15

Składka na Radę Rodziców

Drodzy Rodzice !

Biorąc pod uwagę zróżnicowaną sytuację materialną rodzin, Rada Rodziców proponuje w roku szkolnym 2016/2017, składkę w wysokości 40,00 złotych, którą można wpłacać w rozbiciu na raty.

Jednocześnie prosimy o zadeklarowanie kwoty i wskazanie rat, w których zostanie wpłacona składka. Składka może być opłacana miesięcznie, kwartalnie, semestralnie lub za cały rok.

Składki należy wpłacać u skarbnika Rady Rodziców.

Stypendium im. Świętego Jana Pawła II

Informujemy uczniów pragnących ubiegać się o Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II, że termin składania wniosków o przyznanie stypendium na pierwszy semestr roku szkolnego 2017/18 upływa dnia 23.06.2017 r. ( § 2 ust 5 Regulaminu przyznawania Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II dla uczniów ).

Kryteria przyznania Stypendium:

1)    Średnia ocen – minimum 5,2.

2)    Dochód netto na członka rodziny – do 1000,00 zł.

3)    Zamieszkanie i zameldowanie na pobyt stały na terenie Miasta Kalisza.

Wniosek do pobrania w sekretariacie szkoły lub z załącznika

Szóstka Biega z flagą

2 maja, w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej odbył się w Kaliszu po raz siódmy bieg z flagą. Wzięło w nim udział ponad 120 osób. Zwycięzcą biegu głównego był Jurij Blahodir z Ukrainy