Konkurs na kartkę świąteczną!

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Rozbudowa szkoły.

Zobaczcie jak przebiega rozbudowa szkoły. Będziemy sukcesywnie dołączać kolejne zdjęcia do galerii :)

Warsztaty Decoupage

Warsztaty decoupage są prowadzone w naszej szkole od wrzesnia 2013 roku. Celem warsztatów jest zapoznanie uczniów z ciekawą techniką zdobienia przedmiotów, głównie drewnianych, ale nie tylko.

W ramach warsztatów dzieci zapoznają sie z możliwymi technikami decoupage, głównie techniką serwetkową, oraz uczą się takiego ozdabiania przedmiotów by wyglądały jak wyjęte z innej epoki. Uczniowie mają możliwość samodzielnie wykonać niepowtarzalne prezenty.

Pracujemy w niedużych 10-12 osobowych grupach, a zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez dwie godziny.