Wyprawka dla ucznia

Wyprawka dla ucznia pierwszej klasy.

Wyprawka pierwszaka:

2 zeszyty 16-kartkowe w trzy linie, jeden zeszyt 16-kartkowy w kratkę, blok rysunkowy, blok techniczny (sztywne kartki), papier kolorowy, plastelina, farby plakatowe, przynajmniej dwa pędzle (gruby i cienki), pojemnik na wodę, kawałek ceraty lub duża podkładka, kredki świecowe lub pastele, pisaki; wyposażenie piórnika: trzy dobrze zatemperowane ołówki, gumka, temperówka, nożyczki, linijka, kredki ołówkowe, klej; strój na w.f.: ciemne spodenki gimnastyczne, biała koszulka, skarpety, obuwie sportowe (nie powinny się ślizgać po podłodze); zmienne obuwie do chodzenia po szkole (może być to na w.f., ale powinno mieć białą podeszwę): worek na obuwie.