II Międzynarodowa edycja „Przerwa na czytanie”

Już po raz drugi nasza szkoła weźmie udział w kolejnej II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. „ Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”.

Zapraszamy do udziału w tej akcji 28 października – czwartek 2021r. Zaproszenie wysyłamy do wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników administracji i zachęcamy do czytania na wszystkich przerwach międzylekcyjnych swoich ulubionych książek. Jeżeli takich nie posiadacie zapraszamy do biblioteki wcześniej lub w tym dniu w celu wypożyczenia książek. Dla maluchów stworzymy tzw. strefę czytania, w której dzieciom będą czytali koledzy i nauczyciele.

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz