Konkurs Fotograficzny „Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 w moim obiektywie”

Serdecznie zapraszamy do udziału  w Konkursie Fotograficznym „Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 w moim obiektywie”, który jest organizowany przez Wielkopolskie Kuratorium Oświaty i Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Poznaniu.

27 grudnia jako Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego jest hołdem bohaterom – uczestnikom narodowego zrywu z lat 1918-1919, którzy wyzwolili Wielkopolskę spod panowania niemieckiego i przyłączyli ją do odrodzonej Rzeczypospolitej. Dumni z takich postaw Wielkopolan zachęcamy do udziału w konkursie.

Prace konkursowe proszę przesyłać na adres: sp6.konkursy.szkolne@gmail.com

W załączniku znajdziecie regulamin oraz załączniki do wypełnienia. 

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz