Konkursy na Dzień patrona 2024

Dnia 13 maja obchodziliśmy uroczyście Dzień Patrona naszej szkoły Henryka Sienkiewicza. Biblioteka przygotowała wystawkę książek oraz zawiesiła informacje o życiu i twórczości H. Sienkiewicza. W związku z tym odbyły się też dwa konkursy organizowane przez bibliotekę szkolną. Jeden dla klas 1-3 to konkurs plastyczny „ Portret H. Sienkiewicza”. Wzięło w nim udział 16 uczniów. Wśród nagrodzonych są:1 miejsce zajęła Hanna Jasiórska,  a  wyróżnienia otrzymali: Hanna Tkacz, Miłosz Jaśkiewicz,  Nadia Pietrzak, Antoni Kędzierski, Piotr Długołęcki. W drugim konkursie uczestniczyli uczniowie klas starszych tu trzeba było wykazać się wiedzą z życia i twórczości naszego patrona. W kategorii klas 4-8 wyróżnienie otrzymali Marlena Wanga, Hanna Maciejewska i Krystian Szczucki. Gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz