Mistrzostwa Kalisza i powiatu ma ergometrze wioślarskim

W dniu 17 listopada odbyły się na hali sportowej przy ul Łódzkiej mistrzostwa Kalisza i powiatu ma ergometrze wioślarskim. Nasza szkoła wielokrotnie triumfowała w tej konkurencji chociażby w zeszłym roku byliśmy najlepsi, aż w trzech rocznikach zdobywając dla szkoły trzy puchary. Nie inaczej było w tym roku szkolnym , ponieważ wygraliśmy w dwóch rocznikach-klas VI chłopców oraz klas VII dziewcząt. A oto składy zwycięskich drużyn. Klasa VI: Piotr Barys ( najlepszy czas w klasach  VI ), Jakub Gil, Bartosz Kasprzak, Michał Krajewski oraz Alan Sibiński . Złota drużyna dziewcząt klas VII to: Dorota Ignaszak -liderka zespołu i najlepszy czas w klasach siódmych , Weronika Ratajczyk , Oliwia Golon , Laura Raszewska oraz Estera Głuszkowska. Na koniec trzeba zaznaczyć , że drużyny trenowały na ergometrze wioślarskim , który znajduje się na szkolnej siłowni dzięki staraniom p. dyrektor Donaty Kamińskiej.

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz