
Walentynki w klasie V
Klasa piąta z okazji Walentynek zorganizowała zabawę. Przygotowali fikcyjny ślub losowo wybranej wcześniej pary. Oprócz nowożeńców do zabawy wybrano świadków, rodziców i innych gości. Tekst przysięgi wywołał sporo śmiechu i cała uroczystość miała zabawowy charakter. Jak to bywa podczas takich wydarzeń, nie obyło się bez rzucania bukietem i krawatem. Na koniec był słodki poczęstunek. Zobaczcie sami na zdjęciach 🙂




















