„Jak mówić do nastolatków…”

Dlaczego młodzi ludzie potrzebują wolności i zaufania? Skąd biorą się liczne kompleksy, charakterystyczne dla tej grupy wiekowej? Jak poruszać trudne tematy, by nie urazić nastolatka? W jaki sposób uchronić młodzież przed licznymi zagrożeniami – przedwczesnym rozpoczęciem współżycia, używkami, niebezpieczeństwami w sieci? Jak rozwiązywać konflikty występujące w setkach tysięcy domów na całym świecie? Poszukaj odpowiedzi w tym wyjątkowym, praktycznym opracowaniu.

Autorki solidnie przygotowywały się do wydania tej książki. Odbyły wiele spotkań z młodymi ludźmi oraz ich rodzicami. Poznały punkty widzenia obu pokoleń. Pozwoliło to na znalezienie odpowiednich metod porozumiewania się rodziców z nastolatkami. Dziś możesz skorzystać z ich wiedzy oraz doświadczeń.

Pomóż Twojemu dziecku przebrnąć przez ten trudny okres. Przekonaj się, że problemy wychowawcze można spokojnie rozwiązywać. Dzięki tej uroczej lekturze komunikacja z Twoim nastolatkiem polepszy się – będziecie lepiej rozumieli siebie nawzajem. Kto wie, być może sam przypomnisz sobie swój młodzieńczy bunt i łatwiej Ci będzie wczuć się w to, co przeżywa Twoja pociecha.

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz