„Alma Mater XI Edycja”

Uczniowie nasze szkoły dołączyli do konkursu organizowanego przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom – „Pokażcie nam swoją małą Alma Mater IX edycja”. Z klasy 6B udział wzięły – Katarzyna Wawrzyniak, Aleksandra Przyłęcka oraz  Wiktoria Klimczak. Klasy ósme reprezentowały uczennice: Dominika Kasprzak, Wiktoria Olejnik i Julia Wojtysiak Dziewczynki przygotowały albumy przedstawiające historię Szkoły Podstawowej nr 6 w Kaliszu, w którym zawarły następujące elementy:

  • zdjęcia i rysunki szkoły;
  • opis patrona wraz z fotografiami;
  • opisy dyrektorów oraz nauczycieli żyjących i tych już nieżyjących ( odwiedziły groby i pokazały na fotografii dbałość o miejsca spoczynku dyrektorów i nauczycieli);
  • opisy uczniów i najwybitniejszych absolwentów (foto, wywiad, opis, rysunek);
  • wybitne osiągnięcia szkoły ( sportowe, przedmiotowe, środowiskowe);

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz