„Chcę być kimś”

„Chcę być kimś!” to jedyna seria polskich książek dla młodzieży z zakresu rozwoju osobistego, napisana przez Michała Zawadkę, autora spotkań motywacyjnych przeprowadzonych dla ponad 5 000 nastolatków w całej Polsce!

Książka „Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone?” tom 1  świetne narzędzie dla nauczycieli i rodziców, pomagające w pobudzeniu młodzieży do działania. Książka przedstawia rozwiązania problemów, ale też pomaga w inspirowaniu do upartego dążenia do celu. Prowokuje do myślenia oraz odpowiada na mnóstwo pytań. Przede wszystkim autor chce jednak, by odbiorca zrozumiał siebie, uwierzył w swoją wyjątkowość i zmienił swój sposób myślenia oraz życia. Pomaga także w zwiększeniu wiary w swoje możliwości. Czytelnicy poznają w tej książce narzędzia pomocne w wyznaczaniu celów oraz w planowaniu czy zarządzaniu pieniędzmi. Autor skupia się także na temacie budowania wartościowych relacji. Mówi o barierach, które przeszkadzają w życiu, a także uczy podejmowania odpowiednich decyzji. To książka doceniająca indywidualność, aktywność i samodyscyplinę.

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz