Dzień Ziemi 2024

Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas 4-8 „Ratujmy Ziemię” Uczniowie klas starszych wykazali się dużą pomysłowością oraz w ciekawy i inspirujący sposób przedstawili ten temat. Prace zostały wywieszone na holu szkoły. Najciekawsze z nich zostały nagrodzone.

1miejsce zdobyła praca Hanny Maciejewskiej

2 miejsce zajął Jakub Bączyński

3 miejsce przypadło Amelii Dmytrów

Wyróżnienia otrzymali: Laura Raszewska, Nadia Matuszewska, Filip Lipiński oraz Alicja Grodzka

W tym dniu uczniowie klas przyszli ubrani w kolory Ziemi: zielony, brązowy, czarny, niebieski, żółty. Otrzymali oni zawieszkę w kształcie Ziemi, którą mieli pokolorować. Młodsi uczniowie z klas 1-3 kolorowali puzzle XXL dotyczące tematyki związanej z Dniem Ziemi. Wszystkie prace zdobią hol szkoły. Nagrody w konkursie zostały wręczone w Dniu Patrona. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w akcji i konkursie.

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz