Mali ogrodnicy w akcji :)

Przyjaciele szkoły nie zawodzą!Dzięki ich szczodrości nasz szkolny ogródek wypiękniał. Rabatka obsadzona została bratkami, stokrotkami, rozchodnikami, prymulkami i wieloma innymi kwiatami.Na parapetach pojawiły się doniczki surfinii od przyjaciół z Leroy Merlin. Podniesione grządki i wszystkie wysiane w nich nasionka to dar od Castorama. Zioła i sadzonki kwiatów otrzymaliśmy od Państwa Rybarczyk oraz Państwa Młynarczyk.

Nasi mali ogrodnicy zdobyli nowe doświadczenia, towarzysząc Panu Bartkowi Rybarczykowi przy nasadzaniu roślinek oraz podczas tworzenia naszego klombiku. Pewnie za kilka lat będzie tak piękny jak te, komponowane przez Pana Skubiszewskiego, ogrodnika i projektanta przepięknych kwiatowych kobierców przed kaliskim Ratuszem.Dzięki bezinteresownej współpracy powstaje przepiękny zakątek. Daje satysfakcję Małym Ogrodnikom, cieszy oko nas wszystkich.Dziękujemy wszystkim Państwu raz jeszcze!

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz