„Od Seniora dla Juniora”

Serdeczne rozmowy z Paniami ze Stowarzyszenia Pod Lasem, doprowadziły do przemiłej wizyty. Dziś podczas zajęć świetlicowych nasi najmłodsi uczniowie mieli okazje zapoznać się z technikami przygotowywania ozdób z bibuły. Na kolejnych warsztatach wspólnie przygotowywane będą wielkanocne stroiki. To pierwsze z cyklu spotkań w ramach wspólnych działań pod hasłem „Od Seniora dla Juniora”. Tego typu zajęcia zbliżają ludzi do siebie, sprzyjają integracji społeczności lokalnej. Takie spotkania niosą bardzo cenne doświadczenia, ubogacają młodych ludzi. Starsze pokolenie – jako łącznik między dniem dzisiejszym a historią – przekazuje najmłodszym wartości, tradycje i zwyczaje zarówno rodzinne, jak i lokalne. Bardzo Paniom dziękujemy! Zapraszamy, prosimy o więcej!

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz