Pożeracze Książek – akcja rozstrzygnięta

Dnia 18 stycznia nastąpiło wręczenie uczniom nagród i dyplomów biorących udział w Akcji Klubu Pożeraczy Książek, która jest jednym z działań w ramach Ogólnopolskiego Programu dla Bibliotek Szkolnych – „ Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”. Do klubu wstąpiło dużo uczniów, jednak determinacją i chęcią czytania książek i ukończeniem całej drogi, aby stać się prawdziwym Pożeraczem Książek było 11 uczniów. To oni przeczytali po 5 książek o różnej tematyce i wykonali dwa wyzwania. Oto nagrodzeni czytelnicy:

 1. Gabrysia Kidoń
 2. Bartek Kujawa
 3. Lilia Chyłka
 4. Karina Makowska
 5. Bolek Bielski
 6. Nadia Pietrzak
 7. Zuzanna Kintzi
 8. Filip Prus
 9. Franciszek Kędzierski
 10. Maria Jangas
 11. Marlena Wanga

Gratulujemy!

Wszystkich uczniów serdecznie zachęcamy do brania udziału w konkursach i akcjach oraz odwiedzania biblioteki.

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz