SadziMY również My

Lasy, drzewa zapewniają nam tlen, oczyszczają powietrze, wpływają korzystnie na klimat i na nasze samopoczucie. Są domem dla wielu gatunków roślin, grzybów i zwierząt. Dostarczają najbardziej ekologiczny surowiec, drewno, tworzący domy również dla nas . Lasów w Polsce stale przybywa, zajmują już jedną trzecią powierzchni kraju. Akcja #sadziMY organizowana jest po to, żeby jednoczyć nas wokół przyrody, bo to nasze dobro narodowe, które musimy razem chronić i pielęgnować

Również my włączyliśmy się dziś, w organizowaną przez Lasy Państwowe – Akcję #sadziMY.

W ramach obchodów Dnia Chłopaka, podopieczni świetlicy posadzili w szkolnym ogródku świerczki, które w przyszłości utworzą zielony żywopłot.

Kopali i sadzili dziś tylko chłopcy. Po tej akcji zostało im już mniej do stania się prawdziwymi mężczyznami?

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz