Tomek laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki!!

W sobotni poranek, kiedy większość z Was jeszcze wygrzewała się pod kołderką Tomasz Bryłowski (8a) rozpracowywał w Poznaniu matematyczne zadania – był uczestnikiem finału konkursu. Opłacało się jednak wcześnie wstać. Tomasz został dziś laureatem konkursu, osiągając wynik 94%, a to 3 wynik na 68 uczestników. Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych z zakresu jednego z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty, są zwolnieni z egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu, na podstawie zaświadczenia stwierdzającego uzyskanie tytułu laureata. Zwolnienie jest równoznaczne z uzyskaniem z egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu najwyższego wyniku.

WIELKIE GRATULACJE DLA TOMKA!!!

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz