Film na temat szczepień dzieci i młodzieży

Udostępniamy Państwu film na temat szczepień dzieci i młodzieży z udziałem prof. dr hab. n. med. Jacka Wysockiego, konsultanta wojewódzkiego pediatrii, dla województwa wielkopolskiego, rekomendowany przez przez MEiN oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Informujemy również, że od 25 sierpnia br. działa specjalny adres mailowy szczepieniadzieci@gis.gov.pl, na który rodzice i opiekunowie uczniów mogą wysyłać pytania związane ze szczepieniami. Na wiadomości odpowiadają specjaliści z Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Zachęcamy rodziców, którzy mają wątpliwości związane ze szczepieniami dzieci, do skorzystania z możliwości zadawania pytań ekspertom.

Rodzice chcący zaszczepić swoje dzieci proszeni są o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły.