Dodaj mi skrzydeł!

Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną?

Pozycja, która praktyczny sposób podpowie, jak motywować najmłodszych w wielu różnych sytuacjach życiowych. Zobacz, co możesz zrobić, by pomóc swojemu dziecku rozbudzać chęć do kolejnych działań.

Z książki można się dowiedzieć, w jaki sposób wpływać na potencjał dziecka już od najmłodszych lat. Czytelnik dowie się również, jak należy prowadzić rozmowy, by nie doprowadzać do kłótni z pociechą. Co więcej, w publikacji znajdują się porady odnośnie tego, jak należy wspierać dziecko w przypadku porażki, a także w jaki sposób rozwijać jego wiarę we własne umiejętności. Rodzic zdoła też zorientować się, w jaki sposób powinien wyrażać pochwały, a jak krytykować swoje dziecko. Dzięki właściwej budowie więzi między rodzicem a pociechą zostają zbudowane emocjonalne zasoby młodego człowieka.

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz