Great Britain – the Royal family (rodzina królewska)

We wrześniu rozpoczyna się rok szkolny dla wszystkich dzieci w Wielkiej Brytanii. Jednak w prawie każdej szkole dzieci muszą nosic mundurki. Ciekawe co mysla o tym dzieci w Polsce?

Prawnuczęta królowej Elżbiety II uczęszczają do szkoły Thomas Battersea Prep School, która znajduje się około 15 minut drogi od Kensington Palace, gdzie George, Charlotte i Louis mieszkają wraz ze swoim tatą Księciem Williamem oraz Księżną Kate Middleton. Zobaczcie, jak wyglądała cała rodzina podczas 1 dnia szkoły. (na zdjęciu brakuje małego Louisa, który jeszcze do szkoły nie chodzi). George i Charlotte ubrani są oczywiście w mundurki obowiązujące w szkole Thomas Battersea Prep School.

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz