Konkursy świetlicowe 2020/2021

11 marca odbyło się wręczenie przez Panią Dyrektor nagród i dyplomów dla uczniów klas 1-3 za osiągnięcia w konkursach świetlicowych. Nagrody otrzymali: Alicja Machowicz lll – miejsce w konkursie pod tytułem „Śniegowy bałwanek” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 w Kaliszu. Maja Stasiak lll -miejsce w konkursie „Mój przyjaciel zwierzak. Jak zadbać o niego?” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 14 w Kaliszu oraz wyróżnienie dla uczennic z klasy I A Zofii Silnej, Sary Łapczyńskiej, Nadii Waszak oraz uczennicy klasy lll -Alicji Machowicz. Uczeń klasy 1b Aleksander Kliber otrzymał nagrodę w konkursie zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury pt ” Zebry, pantery, futrzaki i inne zwierzaki” w Kaliszu natomiast Maciej Stasiak z I A oraz Gabrysia Choja z klasy II wyróżnienia w tym samym konkursie. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy!!!

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz