Mistrzostwa Kalisza na ergonometrze wioślarskim

W dniu 18 listopada odbyły się na hali OSRiR przy ul .Łódzkiej mistrzostwa Kalisza na ergometrze wioślarskim .Zawody zostały zdominowane przez uczennice oraz uczniów naszej szkoły. W czterech konkurencjach w których wystartowała nasza szkoła , aż trzy wygraliśmy zdobywając trzy puchary. Rocznik 2009 dziewczynki w składzie ; Dorota Ignaszak –zwyciężczyni z najlepszym czasem w roczniku 2010 , Anna Jarzyna , Łucja Chenczke , Aleksandra Przyłęcka oraz Marta Suchanecka. Rocznik 2008 dziewczynki : Antonina Ignaszak – zwyciężczyni z najlepszym czasem w roczniku 2008 , Lena Wojtczak , Adrianna Myćka oraz Amelia Młynarczyk .Rocznik 2008 chłopcy : Mikołaj Ignaszak – mistrz w swoim roczniku z bezkonkurencyjnym czasem na 300 m 0:52,9 , Gracjan Janas ,Jędrzej Turkiewicz , Adam Kobyłka oraz Jan Andrzejewski. Na koniec warto wspomnieć , że niektóre z naszych uczennic i uczniów przygotowywało się do tych mistrzostw na ergometrze wioślarskim w naszej siłowni .

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz