Wyniki konkursu na najciekawszą prezentację o życiu i twórczości S. Lema

Z okazji 100 rocznicy urodzin Stanisława Lema biblioteka wraz z nauczycielem informatyki ogłosiła konkurs na najlepszą prezentację o życiu i twórczości Stanisława Lema. Konkurs rozstrzygnięto 12 grudnia . W wyniku, którego nagrodzono następujących uczniów:

Kategoria chłopcy klasy 4 – 6

1 miejsce – Krzysztof Łatkowski

2 miejsce – Antoni Cuske

3 miejsce – Maksymilian Mikołajewski

Kategoria dziewczęta klasy 4 – 6

1 miejsce – Nadia Matuszewska

2 miejsce – Sara Winsze – Kical

3 miejsce – Aniela Bartosz

Kategoria chłopcy klasy 7 – 8

1 miejsce – Adam Kobyłka

2 miejsce – Tomasz Bryłowski

3 miejsce – Wiktor Bartosik

Kategoria dziewczęta klasy 7 – 8

1 miejsce – Anna Jarzyna

2 miejsce – Zofia Choja

3 miejsce – Katarzyna Wawrzyniak

Uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz figurki psów wykonane w technologii druku przestrzennego 3 D przez nauczyciela informatyki. Stanisław Lem posiadał wielu przyjaciół na czterech łapach w tym liczne psy. Dlatego uczniowie otrzymali jako jedną z nagród figurkę psa.

Szkoła Podstawowa nr 6

im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu

ul. Chełmska 18
62-800 Kalisz